Kontakt

 

Email: silvestrf@seznam.cz

Vlastní indikátor stavu ICQ 266 928 167

Piště pokud něco opravdu důležitého potřebujete, nejsem soukromá bezplatná poradna. Jinými slovy, pokud se chcete zeptat na něco, co i méně zručný internetový surfař najde na Gogolu během  2 min, tak se na to raději ani neptejte, protože vás pravděpodobně jen uvědomím o tom, že si máte pomoct sami. Respektive vše co jsem se nějakým způsobem naučil a teď to zde prezentuji, pochází z internetu a běžně dostupné literatury. Nevidím proto důvod, proč by jste si nemohli vše potřebné sami a v tichosti zjistit.

Výjimku tvoří lidé s jednorázovým konkrétním dotazem na který je jasná a konkrétní odpověď.

Naopak ti, kteří se pustili do stavby něčeho složitého aniž by o věci samé věděli alespoň  elementární minimum a myslí si, že to za ně pak vyřeším já po desítkách hodin nejapných dotazů, jsou na velkém omylu. Právě tito lidé se na mé icq s oblibou přisají jako klíště a píší kdykoliv jsem online bez nejmenšího ohledu na to, jestli mám na nějaké diskuze ohledně věcí, které jsou popsány do detailu na desítkách webů čas a chuť.

Komenský byl sice borec, já si však jako "učitel národů" nepřipadám, a proto po mě nechtějte, abych s nekonečnou trpělivostí musel odpovídat na ty samé dotazy.